Parafia p.w. Św. Józefa

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH I NABOŻEŃSTW

WE MSZACH ŚWIĘTYCH WINNY UCZESTNICZYĆ WYŁĄCZNIE OSOBY LUB RODZINA  W INTENCJI KTÓREJ ODPRAWIANA JEST EUCHARYSTIA

Sobota - 28.03.2020 r.

17.00  adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. (w salce przy zakrystii).

18.00  liturgia niedzielna - za zm. Henryka w rocznicę urodzin.

Niedziela - 29.03.2020 - V Wielkiego Postu.

7.00 "Godzinki" ku czci Najświętszej Maryi Panny.

7.30  za parafian.

9.00  za zm. rodziców Ewę i Jana Bedryj.

11.00 za zm. Helenę Król.

Poniedziałek - 30.03.2020 r.

7.00  za zm. Wiktora Pawełek w IX rocznicę śmierci.

15.00 do 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

15.00 przed Najświętszym Sakramentem  Koronka do Miłosierdzia Bożego z prośbą do
Wszechmogącego Boga
za wstawiennictwem Niepokalanej Maryi Dziewicy i Św. Józefa o ustanie epidemii, za służbę zdrowia o siły dla niej w ich heroicznej pracy,
polecając zmarłych, których Pan Bóg wezwał już do Siebie, z równoczesną prośbą o nasze nawrócenie.

Wtorek - 31.03.2020 r.

7.00  za zm. Flawiana Musiolik.

Środa - 1.04.2020 .

7.00  w int. rocznicy urodzin Władysława Regieńczuk - nabożeństwo do św. Józefa.

15.15 do 16.30 okazja do spowiedzi świętej ( w salce przy zakrystii)

Czwartek - 2.04.2020 -  Pierwszy Czwartek Miesiąca Kwietnia.

7.00 w int. rocznicy urodzin Karoliny Mikita i „Godzina święta” - modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

15.15 do 16.30 okazja do spowiedzi świętej ( w salce przy zakrystii)

Piątek - 3.04.2020 - Pierwszy Piątek Miesiąca Kwietnia.

7.00  za zm. Henryka Mainusz w I rocznicę śmierci - nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa z  błogosławieństwem sakramentalnym.

Wszechmogącego Boga

15.15 do 16.30 okazja do spowiedzi świetej ( w salce przy zakrystii)

Sobota - 4.04.2020 - Pierwsza Sobota Miesiąca Kwietnia.

7.00 w intencji parafian przyjmujących obraz Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej - nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

18.00  liturgia niedzielna - z ok. urodzin - kolekta na Seminarium Duchowne i inne instytucje diecezjalne.

Niedziela - 5.04.2020 -  Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej.

Kolekta na Seminarium Duchowne i inne instytucje diecezjalne.

7.00 "Godzinki" ku czci Najświętszej Maryi Panny.

7.30 za zm. rodziców Hibszer i teściów Mikołajec.

9.00 w języku niemieckim: Zu Gottes Barmherzigkeit fur + Hubert Kionczyk aulasslich des ersten Todestages.

11.00 za zm. ojca Rudolfa Brzoza - w rocznicę urodzin.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, że w naszej parafii sposób przetwarzania danych osobowych jest zgodny z obowiązującym prawem kanonicznym.
 Publikowanie zapowiedzi, intencji
mszalnych itp. informacji na ogłoszeniach, w gazetce, na stronach internetowych nie narusza obowiązującego prawa.

Modlitwa do św. Michała Archanioła - nauczmy się jej na pamięć

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce.

Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha, bądź nam obroną.

Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy,

a Ty, Książę Zastępów niebieskich

mocą  Bożą strąć do piekła szatana

i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie. Amen

Święty Michale Archaniele

który wraz z Aniołami

zwyciężyłeś szatana w niebie,

dopomóż nam zwyciężyć go na ziemi.